Zamów bezpłatną próbkę

Dostarczymy Ci nasze wydruki abyś był pewien, że podjąłeś dobrą decyzję.

Projektowanie i druk ulotek reklamowych  

Drukarnia Akcygraf Poznań proponuje profesjonalne i sprawdzone przez wielu klientów projektowanie oraz drukowanie ulotek. Druk jest kierowany do tych właścicieli firm, którym zależy na skutecznej promocji oraz praktycznej metodzie przedstawiania swojej oferty. Rozdawanie ulotek to jedna z najbardziej popularnych metod reklamy, używana powszechnie przez różnego rodzaju branże oraz firmy. Wszystko za sprawą tego, że druk ulotki jest stosunkowo tani, a jednocześnie w procesie projektowania możliwe jest umieszczenie na ulotce reklamowej wielu informacji. Najpopularniejsze formaty ulotki to A4, A5 oraz DL, lecz jeśli szukasz nietypowych rozwiązań - jesteśmy po Twojej stronie. Projektowanie gwarantuje wybór takich rozwiązań, by treści reklamowe były dostosowanie do Twoich potrzeb, a proces drukowania idealnie odwzorował kształty i nasycenie kolorów obrazów.

Gramatura papieru jest zupełnie dowolna, ale warto wziąć pod uwagę przeznaczenie ulotek i do tego dostosować ich grubość. Ulotka może być złożona, przez co przyjmuje zupełnie inną formę i daje większe możliwości rozplanowania treści. Drukarnia Akcygraf Poznań zapewnia również takie rozwiązania jak opcja pokrycia gotowych produktów folią matową lub błyszczącą, by zapewnić trwałość ulotek. Przykładowe rozwiązania druku znajdują się poniżej. Dokładna wycena przebiega indywidualnie po przedstawieniu oczekiwań klienta, takich jak np. rozmiar ulotek, rodzaj papieru, wymagane elementy dodatkowe. Drukowanie z Akcygraf to gwarancja dobrze wykonanych materiałów.

Standardowe formaty

Przykładowe realizacje

Kontakt Ulotki wymagają indywidualnej wyceny. Zachęcamy do skorzystania z zakładki kontakt
 

Projektowanie ulotek

Ulotki są jednym z najciekawszych i najbardziej trafiających do potencjalnych klientów materiałem reklamowym. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku na mnogość formatów i wzorów ulotek, Drukarnia Akcygraf oferuje projektowanie ulotek według indywidualnych preferencji klienta. Co ważne, wszelkie drukowane ulotki są wykonywane w pełni estetycznie i czytelnie. W zależności od potrzeb, tekst można rozmieszczać na ulotce zaprojektowanej do składania lub standardowej nieskładanej. Zaprojektowane ulotki to usługa kompleksowa, która polega na stworzeniu interesującej klienta kreacji, przełożenia jej na druk oraz wykonanie druku ulotek w odpowiedniej ilości.

Drukarnia Akcygraf oferuje usługi związane z projektowaniem ulotek w najwyższej jakości, w dwóch możliwych opcjach nadruku. Pierwszym rozwiązaniem jest wykonanie ulotek metodą cyfrową, których głównymi zaletami są szybkość wykonania danych ulotek reklamowych,  powtarzalność danego projektu oraz duża opłacalność nawet przy niewielkim nakładzie. Drukarnia wykonuje także ulotki reklamowe w Poznaniu przy pomocy techniki offsetowej – ten typ ulotek charakteryzuje niezwykle wysoka jakość wydruku powierzchni, zarówno poełnokolorowych jak i jednolitych apli oraz stosunkowo niska cena przy wysokim nakładzie. W zależności od wybranej metody, druk ulotek wykonany zostanie na papierze o różnej gramaturze. Ulotki cyfrowe drukowane są na trzech możliwych papierach: papierze offsetowym 80 - 300 g/m2, kredowym w przedziale od 80 g/m2 do 300 g/m2. W przypadku ulotek drukowanych metodą offsetową wykorzystuje się papier kredowy o gramaturze od 60, przez 135, 170, 250, 300 aż po 350 g/m². Co więcej, druk offsetowy umożliwia wybór papieru w opcji błyszczącej i matowej.

Projektowanie ulotek przez Drukarnię Akcygraf w Poznaniu odbywa się w wielu możliwych rozmiarach. Najczęściej wykorzystywane przy tego typu materiałach reklamowych rozmiary to:

  • ulotki A4 – 210x297 mm;
  • ulotki A5 – 148x210 mm;
  • ulotki A6 - 148x105 mm;
  • ulotki DL – 210x99 mm.

Drukowanie ulotek to zawsze kwestia indywidualna, zależna od projektu, nakładu oraz metody wydruku, dlatego też cena jest ustalana indywidualnie z klientem.