Zamów bezpłatną próbkę

Dostarczymy Ci nasze wydruki abyś był pewien, że podjąłeś dobrą decyzję.

Teczki reklamowe i firmowe z nadrukiem  

Drukarnia Akcygraf Poznań dostosowuje swój asortyment do potrzeb współczesnego rynku oraz wymagań klientów troszczących się o najlepszą jakość materiałów promocyjnych. Profesjonalne traktowanie potrzeb klientów oraz nowoczesny park maszynowy umożliwiają prezentowanie oferty teczek reklamowych, które posiadają wysokiej jakości nadruk. Zaprojektujemy i wydrukujemy teczki firmowe z nadrukiem logo Twojej firmy i wybranego przez Ciebie tekstu. Teczki z nadrukiem, które posiadamy w naszym asortymencie, to chętnie wybierany przez klientów z Poznania i okolicy produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Drukujemy teczki reklamowe na wzmocnionym kartonie lub ekskluzywnym papierze kredowym, laminowane, o wykończeniu matowym lub z połyskiem. W ofercie Drukarni Akcygraf Poznań znajdziesz standardowe rodzaje wykrojników do teczek firmowych, które przetestowali nasi Klienci, chwaląc sobie ich użyteczność. Lecz jeśli szukasz innego rozwiązania, nie stanowi problemu przygotowanie wykrojnika specjalnie dla Ciebie. Standardowa propozycja to teczki firmowe z grzbietem lub bez grzbietu, a także przykłady takich rozwiązań jak teczki z okienkami, z wąsem lub podwójnym skrzydełkiem. Klienci zainteresowani naszą ofertą mogą przejrzeć również gotowe realizacje, dzięki którym wybór propozycji dopasowanej do indywidualnych preferencji będzie jeszcze prostszy. Nasze teczki reklamowe sprawdziło wielu zadowolonych klientów.

Standardowe formaty

Standardowe wykrojniki
Inne rozwiązania

Przykładowe realizacje

Specyfikacja Nakład bez laminatu z laminatem błyszczącym z laminatem matowym
Format: A4+
Papier: karton 300g/m2 z białym spodem lub kreda 350g/m2
Ilość kolorów: 4+0
Wykrojnik: wybierz ze standardowych wykrojników
100szt 650 zł 710 zł 740 zł
200szt 730 zł 790 zł 820 zł
300szt 790 zł 860 zł 880 zł
500szt 910 zł 1020 zł 1030 zł
1000szt 1200 zł 1400 zł 1450 zł
2000szt 1990 zł 2380 zł 2450 zł

Teczki reklamowe - materiały promocyjne Twojej firmy

Oferowane przez Drukarnię Akcygraf z Poznania teczki firmowe to świetny element wzmacniający identyfikację wizualną każdej firmy podczas spotkań z kontrahentami i klientami biznesowymi. Spotykając się z partnerami w biznesie z pewnością nie raz przywozisz ze sobą odpowiednie dokumenty, w oparciu o które przedstawiasz ofertę lub podpisujesz umowę. W takim wypadku sprawdzają się teczki z logiem firmy lub spersonalizowanym nadrukiem. Drukowane teczki stanowią świetne akcesorium do przechowywania umów czy innych ważnych dokumentów. Sprawdzają się one także jako materiał reklamowy, który może zostać udostępniany klientom czy współpracownikom.

Dzięki spersonalizowanemu nadrukowi offsetowemu na wytrzymałym papierze kredowym o odpowiedniej grubości i wykończeniu matowym lub kartonie - dobieranym według preferencji klienta - stanowią one narzędzie reklamowe spójne z identyfikacją firmy, które może być wykorzystywane wszędzie. Wykorzystanie papieru o grubości 300 - 350 g gwarantuje zabezpieczenie znajdujących się wewnątrz arkuszy papieru. Oferta firmy obejmuje także stworzenie teczek z logiem lub nadrukiem firmowym na wzmacnianym kartonie. Tego typu teczki można wykorzystać podczas przekazywania ofert, umów lub innych dokumentów w firmie, jak i poza nią.

Teczki firmowe z nadrukiem jako nośnik reklamowy

Decydując się na ofertę Drukarni Akcygraf zyskujesz gwarancję najwyższej jakości wykonanych teczek firmowych. Przede wszystkim do ich stworzenia wykorzystywane są najnowocześniejsze sprzęty oraz technologie, które zapewniają idealną jakość wydruku offsetowego. Teczki z nadrukiem w formie materiałów reklamowych od poznańskiej drukarni dostępne są w różnych opcjach:

  • standardowych: teczki z grzbietem o szerokości 5 lub 8 mm oraz taczki bez grzbietów;
  • niestandardowych: teczki z okienkiem, teczki z wąsem oraz teczki z wykorzystaniem podwójnego skrzydełka.
Ceny oferowanych przez poznańską drukarnię materiałów firmowych dopasowywane są do zlecenia – w zależności od nakładu, wykorzystanych materiałów, projektu oraz dodatkowych preferencji klienta cenę ustala się indywidualnie.