StudioGraficzne

Praktyczne kalendarze z reklamą, atrakcyjne ulotki, precyzyjnie zbudowane zaproszenia, personalizowane torebki lub notesy, a może dopasowany do Twoich potrzeb plakat lub wizytówki z wyrazistym logo? Projektowanie materiałów reklamowych to prawdziwe wyzwanie. Najlepsze projekty wykonywane przez studia graficzne dbają nie tylko o ilość przekazywanych treści, ale również o to, by strona graficzna współgrała z częścią merytoryczną – tylko to gwarantuje powodzenie, zaangażowanie odbiorcy i jego reakcję.
Możesz wybrać jedno z dwóch rozwiązań. Pierwsze zakłada, że to Ty mówisz czego oczekujesz, a my działamy według Twoich wytycznych.
W przypadku drugiego całkowicie oddajesz się w nasze ręce.

W obu przypadkach musimy poznać Twoje założenia, tak aby dostosować projekt do produktu i osób, do których później on trafi.
Zespół Drukarni Akcygraf Poznań to nie tylko profesjonalny druk, ale także studio graficzne, dzięki któremu stworzenie kalendarzy, ulotek, etykiet czy zaproszeń przebiegnie sprawnie, w pełni profesjonalnie oraz z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Proponowane projekty łączą wysokiej jakości szatę graficzną z doskonale skonstruowanymi treściami. W naszej ofercie znajduje się propozycja dla firm oraz dla osób, które szukają m.in. pomocy przy projektowaniu zaproszeń. Akcygraf z Poznania to studio graficzne, które zatrudnia specjalistów, doskonale znających nowoczesne metody składające się na projektowanie, przygotowywanie materiałów do druku oraz drukowanie materiałów różnego typu.

Możemy omówić to osobiście - skontaktuj się z nami.

Wykonamy dla Ciebie projekt:

kalendarza
ulotki
segregatora
torebki
notesu
opakowania
folderu
teczki

plakatu
listownika
druku samokopiującego
wizytówki
zaproszenia
koperty
etykiety
identyfikacji wizualnej
grafik internetowych