Zamów bezpłatną próbkę

Dostarczymy Ci nasze wydruki abyś był pewien, że podjąłeś dobrą decyzję.

Projektowanie zaproszeń  

Na życzenie naszych klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych projektujemy i drukujemy zaproszenia na dowolną uroczystość lub wydarzenie. W naszej ofercie znajdą Państwo spersonalizowane zaproszenia ślubne, zaproszenia i zawiadomienia o odbywających się konferencjach, targach, szkoleniach, jak również zaproszenia na imprezy firmowe czy ważne wydarzenia kulturalne. Nasza bogata oferta w zakresie projektowania graficznego oraz druku powoduje, że jeśli chodzi o zaproszenia, drukarnia Akcygraf nie ma sobie równych w całym Poznaniu.
Oferujemy szeroki wybór formatów i możliwości składania naszych zaproszeń. Aby w pełni trafić w gusta naszych klientów przygotowujemy zaproszenia w następujących formatach:
  • A5 (składanie do A6),
  • A4 (składanie do A5),
  • DL (składanie wzdłuż krótszego lub dłuższego boku),
  • 140 mm x 140 mm,
  • 160 mm x 160 mm.

 

Zaproszenia - projekt, druk, personalizacja

Zaproszenia drukowane są na specjalnym papierze kredowym, zapewniającym trwałość i niezwykle elegancki, estetyczny wygląd. Nasi klienci mogą wybierać z dostępnej palety kolorów, jednocześnie decydując się na jedną z wielu możliwości personalizacji zaproszeń. Oferujemy nie tylko indywidualne projekty i drukowanie, ale również:
  • tłoczenie,
  • wykonywanie zaproszeń o niestandardowym kształcie.

Odpowiednio zaprojektowane zaproszenie ma nie tylko informować odbiorcę o wydarzeniu. Jego rolą jest także wzbudzić w adresacie chęć wzięcia udziału w evencie – nasi graficy doskonale wiedzą, jak zaprojektować zaproszenie, które zachęci do wybrania się na ślub, koncert, spektakl, targi, konferencję i wiele innych wydarzeń. Projektowanie zaproszeń jest naszą pasją. Drukarnia Akcygraf oferuje bogate możliwości personalizacji oraz nieograniczone możliwości w zakresie grafiki i druku zaproszeń.
Poniższa tabela przedstawia orientacyjne ceny wydruku poszczególnych formatów zaproszeń w zależności od nakładu.