OfertaKalendarze trójdzielne i jednodzielne dla firm i instytucji - Poznań


Jednym z wiodących obszarów działalności drukarni Akcygraf z Poznania jest projektowanie i druk kalendarzy trójdzielnych i jednodzielnych. Wykonujemy zlecenia o charakterze zindywidualizowanym. Oznacza to, że każde zamówienie – projektowanie i drukowanie – jest traktowane z uwzględnieniem specyfiki klienta, charakteru jego działalności oraz wykonywane w oparciu o jego wskazówki i preferencje. Oferujemy produkcję kalendarzy zarówno dla firm i przedsiębiorstw, jak również dla instytucji publicznych oraz organizacji społecznych. Zajmujemy się całościową produkcją - począwszy od projektu, przygotowania do właściwego etapu druku. Dla każdego zlecenia opracowany jest indywidulany cennik.

Kalendarze trójdzielne oraz jednodzielne są formą przeznaczoną do zawieszenia na ścianach bądź meblach. Charakteryzują się dobrą czytelnością oraz posiadają - oprócz kalendarium - obszar do zadrukowania treściami o charakterze reklamowym lub informacyjnym. Dlatego też zachęcamy naszych klientów do określenia, jakie dodatkowe elementy graficzne i treściowe powinny znaleźć się w projekcie ich kalendarza. Miejmy na uwadze, iż dzięki całorocznej ekspozycji kalendarz doskonale sprawdza się, jako nośnik informacji reklamowych – klient konkretnej firmy ma nieustannie do czynienia z brandem, logo lub nazwą marki, co sprawia, że zostaje ona zapamiętana. Dodajmy, iż nasza drukarnia oferuje druk na papierze zabezpieczonym przed przebarwieniami. Stąd też Państwa kalendarze trójdzielne lub jednodzielne zachowają właściwą estetykę przez pełen rok, co wpłynie pozytywnie na ich odbiór.

Drukarnia Akcygraf działa na terenie miasta Poznań, jednakże zlecenia przyjmujemy od klientów z całego kraju. Elektroniczna oraz kurierska wymiana informacji oraz możliwość przesyłek spedycyjnych praktycznie eliminuje konieczność bezpośrednich spotkań. Zarówno projektowanie, jak i sam proces drukowania może być dopasowany do preferencji klientów nawet wtedy, gdy proces zamówienia i kontroli odbywa się online.

Oferowany cennik zachęca do korzystania z naszych usług. Działamy według reguły, iż im większa liczba zamówionych produktów, tym niższa ich cena jednostkowa. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu omówienia i uzgodnienia szczegółów cennika. Specjalista udzieli informacji dotyczących projektowania oraz opowie, jak wygląda drukowanie zamówionych przez klientów materiałów.

Kalendarz trójdzielny z główką wypukłą
Kalendarze trójdzielne

Idealne do biura, łączą w sobie praktyczne elementy narzędzia pracy i dyskretnej dekoracji pomieszczenia. Kalendarze trójdzielne drukowane są na papierze zabezpieczonym przed przebarwieniami, gwarantując atrakcyjną ekspozycję przez cały rok.

Dwudzielny kalendarz dla firmy Promag
Kalendarze dwudzielne

Stanowią wygodną alternatywę dla kalendarzy trójdzielnych. Czytelne i przejrzyste, dobrze sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach. Oprócz dużej funkcjonalności, stanowią istotny nośnik reklamowy i promocyjny.

Jednodzielny kalendarz dla firmy Stomil
Kalendarze jednodzielne

Zdecydowanie najlepszy kalendarz do umieszczania treści reklamowych i grafik ze względu na sporą ilość miejsca w dolnej części. W odróżnieniu od kalendarzy dwu i trójdzielnych, widoczny jest tylko jeden (bieżący) miesiąc.

Biurkowy kalendarz z rowerem
Kalendarze na biurko

Pomagają organizować codzienną pracę, strzegą ważnych terminów, przypominają o spotkaniach – kalendarze na biurko świetnie sprawdzą się w każdym biurze, spełniając tam wiele istotnych funkcji. Ich niewielki format sprawia, że znajdą swoje miejsce nawet na mniejszym biurku lub regale.

Plakatowy kalendarz ze zbożami
Kalendarze plakatowe

Mogą być prawdziwym reklamowym dziełem sztuki. Kalendarz plakatowy z inspirującą grafiką, umiejętnie wkomponowaną nazwą firmy i logotypem zawsze robi wrażenie, stanowiąc ważny element aranżacji każdego biura.

Podkład na biurko z kalendarzem 2011
Podkłady na biurko

Praktyczne, eleganckie, o niezwykle szerokim spektrum zastosowań – zalety podkładów na biurko można wymieniać w nieskończoność. Nasza drukarnia oferuje podkład kalendarzowy w maksymalnym formacie 640 x 460 mm z indywidualnym wypełnieniem i lay-outem.

Wieloplanszowy kalendarz z tulipanami i wiatrakiem
Kalendarze wieloplanszowe

Jednostronne, dwustronne, ze zdjęciem, grafiką, czy kalendarium ważnych wydarzeń – ogromną zaletą kalendarzy wieloplanszowych są ich szerokie możliwości w zakresie personalizacji. Każdy miesiąc może być zupełnie inną historią!

Listkowy kalendarz z danymi firmy z przedniej strony
Kalendarze listkowe

Kalendarze - wizytówki nigdy nie wychodzą z mody i zawsze cieszą się wielkim powodzeniem, stanowiąc wygodny i funkcjonalny gadżet. Mieszczą się do portfela, dzięki czemu można zawsze nosić je przy sobie. Drukowane na wysokiej jakości papierze, uszlachetniane folią, gwarantują wytrzymałość znacznie dłuższą niż rok!

Opakowanie kalendarza z miejscem na reklamę
Opakowania do kalendarzy

Kalendarz zasługuje na elegancją oprawę – wiemy o wszyscy. Oferujemy praktyczne i solidne opakowania do kalendarzy, pozwalające na tworzenie eleganckich kompletów – w sam raz na prezent dla klienta lub partnera biznesowego.

Indywidualny projekt kalendarza - szablon
Projektowanie kalendarzy

Nasze studio graficzne, działające przy drukarni Akcyfgraf w Poznaniu, wykona dowolny, spersonalizowany projekt jednego z wielu rodzajów kalendarzy, dostępnych w naszej ofercie. Specjalnie dla Państwa, zaprojektujemy i wydrukujemy kalendarz, który zachwyci swoją funkcjonalnością, elegancją wykonania i niebanalnym designem,. Cały proces produkcji kalendarzy odbywa się w naszej drukarni w Poznaniu, co ma istotny wpływ na ich atrakcyjną cenę.