OfertaKalendarze trójdzielne i jednodzielne dla firm i instytucji - Poznań


Jednym z wiodących obszarów działalności drukarni Akcy Graf z Poznania jest projektowanie i druk kalendarzy trójdzielnych i jednodzielnych. Wykonujemy zlecenia o charakterze zindywidualizowanym. Oznacz to, że każde zamówienie jest traktowane z uwzględnieniem specyfiki klienta, charakteru jego działalności oraz wykonywane w oparciu o jego wskazówki i preferencje. Oferujemy produkcję kalendarzy zarówno dla firm i przedsiębiorstw, jak również dla instytucji publicznych oraz organizacji społecznych. Zajmujemy się całościową produkcją - począwszy od projektu, przygotowania oraz właściwego etapu druku. Dla każdego zlecenia opracowany jest indywidulany cennik.

Kalendarze trójdzielne oraz jednodzielne są formą przeznaczoną do zawieszenia na ścianach bądź meblach. Charakteryzują się dobrą czytelnością oraz posiadają - oprócz kalendarium - obszar do zadrukowania treściami o charakterze reklamowym lub informacyjnym. Dlatego też zachęcamy naszych klientów do określenia, jakie dodatkowe elementy graficzne i treściowe powinny znaleźć się w projekcie ich kalendarza. Miejmy na uwadze, iż dzięki całorocznej ekspozycji kalendarz doskonale sprawdza się, jako nośnik informacji reklamowych. Dodajmy, iż nasza drukarnia oferuje druk na papierze zabezpieczonym przed przebarwieniami. Stąd też Państwa kalendarze trójdzielne lub jednodzielne zachowają właściwą estetykę przez pełen rok.

Drukarnia Akcy Graf działa na terenie miasta Poznań, jednakże zlecenia przyjmujemy od klientów z całego kraju. Elektroniczna oraz kurierska wymiana informacji oraz możliwość przesyłek spedycyjnych praktycznie eliminuje konieczność bezpośrednich spotkań.

Oferowany cennik zachęca do korzystania z naszych usług. Działamy według reguły, iż im większa liczba zamówionych produktów, tym niższa ich cena jednostkowa. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu omówienia i uzgodnienia szczegółów cennika.