OfertaKalendarze trójdzielne i jednodzielne dla firm i instytucji - Poznań


Jednym z wiodących obszarów działalności drukarni Akcygraf z Poznania jest projektowanie i druk kalendarzy trójdzielnych i jednodzielnych. Wykonujemy zlecenia o charakterze zindywidualizowanym. Oznacza to, że każde zamówienie – projektowanie i drukowanie – jest traktowane z uwzględnieniem specyfiki klienta, charakteru jego działalności oraz wykonywane w oparciu o jego wskazówki i preferencje. Oferujemy produkcję kalendarzy zarówno dla firm i przedsiębiorstw, jak również dla instytucji publicznych oraz organizacji społecznych. Zajmujemy się całościową produkcją - począwszy od projektu, przygotowania do właściwego etapu druku. Dla każdego zlecenia opracowany jest indywidulany cennik.

Kalendarze trójdzielne oraz jednodzielne są formą przeznaczoną do zawieszenia na ścianach bądź meblach. Charakteryzują się dobrą czytelnością oraz posiadają - oprócz kalendarium - obszar do zadrukowania treściami o charakterze reklamowym lub informacyjnym. Dlatego też zachęcamy naszych klientów do określenia, jakie dodatkowe elementy graficzne i treściowe powinny znaleźć się w projekcie ich kalendarza. Miejmy na uwadze, iż dzięki całorocznej ekspozycji kalendarz doskonale sprawdza się, jako nośnik informacji reklamowych – klient konkretnej firmy ma nieustannie do czynienia z brandem, logo lub nazwą marki, co sprawia, że zostaje ona zapamiętana. Dodajmy, iż nasza drukarnia oferuje druk na papierze zabezpieczonym przed przebarwieniami. Stąd też Państwa kalendarze trójdzielne lub jednodzielne zachowają właściwą estetykę przez pełen rok, co wpłynie pozytywnie na ich odbiór.

Drukarnia Akcygraf działa na terenie miasta Poznań, jednakże zlecenia przyjmujemy od klientów z całego kraju. Elektroniczna oraz kurierska wymiana informacji oraz możliwość przesyłek spedycyjnych praktycznie eliminuje konieczność bezpośrednich spotkań. Zarówno projektowanie, jak i sam proces drukowania może być dopasowany do preferencji klientów nawet wtedy, gdy proces zamówienia i kontroli odbywa się online.

Oferowany cennik zachęca do korzystania z naszych usług. Działamy według reguły, iż im większa liczba zamówionych produktów, tym niższa ich cena jednostkowa. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu omówienia i uzgodnienia szczegółów cennika. Specjalista udzieli informacji dotyczących projektowania oraz opowie, jak wygląda drukowanie zamówionych przez klientów materiałów.