Oferta


Druk cyfrowy

Druk cyfrowy – Poznań
Personalizacja, niskie nakłady, ekonomiczne koszty drukowania – jeśli oczekiwania naszych klientów dotyczą właśnie tych parametrów, pragniemy w szczególny sposób polecić im druk cyfrowy, wykonywany w naszej drukarni Akcygraf w Poznaniu. Mając na uwadze połączenie wysokiej jakości z relatywnie niską ceną wydruku, jest to technika, która przy drukowaniu niewielkich nakładów sprawdza się najlepiej. Druk cyfrowy, w odróżnieniu od druku offsetowego, nie zakłada stosowania nośników pośrednich, które naświetlają i odbijają obraz na tworzywie docelowym (papierze). Drukowanie cyfrowe polega na wytworzeniu obrazu bezpośrednio z danych odczytywanych z komputera. Nie trzeba dodawać, że dzięki temu jest ono znacznie szybsze i nie wymaga skomplikowanego przygotowania, jak ma to miejsce w przypadku druku offsetowego.

Druk cyfrowy a druk offsetowy
W przeciwieństwie do druku offsetowego, drukowanie metodą cyfrową jest dedykowane głównie niewielkim nakładom. O ile offset pozwala na wielokrotne drukowanie tego samego obrazu w bardzo wysokiej jakości, o tyle drukarnie cyfrowe oferują szybki wydruk nawet pojedynczych egzemplarzy, co ma szczególne znaczenie w przypadku dokumentów spersonalizowanych, takich jak: dyplomy, świadectwa, zaadresowane koperty, zaproszenia oraz wiele innych produktów. Druk cyfrowy doskonale sprawdzi się również przy okazji drukowania zdjęć, łącząc w sobie niskie koszty z doskonałą jakością.

Zalety wydruków cyfrowych
W drukarni Akcygraf w Poznaniu z przyjemnością stworzymy dla Państwa spersonalizowane wydruki cyfrowe w najwyższej jakości. U nas opłaca się drukować nawet pojedyncze strony, jak i małe ilości wizytówek czy ulotek reklamowych. Wielką zaletą druku cyfrowego jest szeroki wybór podłoża drukarskiego. Mówiąc wprost: nasza drukarnia cyfrowa oferuje wydruki na rozmaitych rodzajach papieru, co również nie jest bez znaczenia przy drukowaniu zaproszeń, dyplomów, wizytówek czy innych produktów. Na uwagę zasługuje także niezwykle szeroka paleta kolorów. Drukujemy zarówno standardowe kolory z palety CMYK, jak również kolory specjalne, w tym również na biało. Na koniec pozostawiliśmy największą zaletę druku cyfrowego – praktycznie do ostatniej chwili możliwe jest modyfikowanie projektów graficznych przeznaczonych do druku. W przypadku drukowania offsetowego, takiej możliwości nie ma z uwagi na konieczność wcześniejszego przygotowania i ustawienia maszyn drukarskich.

Drukarnia cyfrowa Akcygraf - nasza oferta
Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pozwala nam realizować najbardziej niestandardowe projekty metodą druku cyfrowego. W naszej ofercie znajduje się szereg produktów z możliwością personalizacji, takich jak:
- zaproszenia,
- dyplomy,
- koperty,
- wizytówki,
- ulotki, 
- kalendarze,
- kartki świąteczne i okolicznościowe.